O nás

O nás

Naše představa a zkušenosti 

Vytváříme individuální služby sportovním talentům. Chceme, aby dostali kvalitní individuální péči pro jejich celkový rozvoj. Dali jsme dohromady profesionály jednotlivých služeb, které můžeme zprostředkovat hráčům a jejich rodičům. Nejsme fotbalový klub, ale chceme pomáhat fotbalovým klubům vychovávat nové fotbalové hvězdy. 

Známe fotbalové prostředí a chceme ho pomáhat pomalu měnit k lepšímu. Nechceme nádávat, či si stěžovat, jak je něco špatně, na někoho házet špínu, protože to dělá špatně a my bychom to dělali lépe. Chceme začít pomalu měnit pohled na fotbalový rozvoj. 

V individuálních sportech je běžné, že výchova profesionálního hráče stojí desítky tisíc měsíčně a samozřejmě je to sázka na přístup jedince. Chtěli jsme se inspirovat a podobné prvky zavést do fotbalového prostředí. 

Naším cílem je vytvořit spolupráci s co největším počtem fotbalových klubů v ČR, aby mohli jejich hráči dostat možnost využívat služby naší Partnerské Fotbalové Akademie GENIUS. 


Tým profesionálů 

Více než 100 profesionálů v týmu. 

Cílem je obklopit hráče profesionály ve svých speciálních oborech. Vybrali jsme pro Vás kondiční trenéry, trenéry golmanů, trenéry na techniku, mentální kouče, doktory, školitele, fyzioterapeuty, diagnostická centra fotbalových schopností apod. 

Každý trenér, doktor, fyzioterapeut, kouč, školitel je v našich řadách profesionál s letitou zkušeností, certifikáty, akreditací a především vlastní zkušeností. 


Tomáš Váňa 

Mentální kouč, zakladatel PFA GENIUS a GENIUS GROUP, fotbalový trenér, školitel 

Fotbalové služby, které nabízí tento projekt jsou nezbytné pro fotbalový rozvoj. Skončil jsem s ,,kariérou" fotbalisty v průběhu roku 2009. Již v této době jsem postrádal profesionalnější služby, které by mi pomohli být lepším fotbalistou. Pokud tenkrát existovali, tak jen pro vybranou sortu lidí a v podstatě nebylo možné se o nich ani dozvědět. Špatné na celé věci je to, že v dnešní době je to podobné. 

Našim cílem je spojit dohromady odborníky, kteří stojí za kvalitními službami, které jsou z našeho pohledou nedílnou součástí fotbalového rozvoje.  

Chceme poskytovat možnost být kvalitním hráčem...


Kontaktujte nás

Prvním krokem je domluvení si nezávazné konzultace. Následně zjistíte veškeré podrobné infomrace o programech či službách, které zajišťujeme pro hráče. 

Adresa:

Praha 

E-mail:

info@geniuspfa.cz

Telefon:

+420 774 133 853